KONST / Litografier / Färglitografi 7528417
nr 752 8417
Färglitografi
okänd konstnär, signerad, 100/275, 53x73, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:51:46
7/4 10:35:20
300 kr
7/4 12:20:09